Ayrılık

Neleri alıp götürmedi ki benden ayrılık. Kilometrelerce umut, tonlarca sevgi, taradığım saçları, sıktığım elleri.. 'Gidersen ölürüm' dediğin zaman, kalbi kırıldı ölümün.

Responsive image
YAZAR
Dinah Jefferies
DOSYA BOYUTU
4,18 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059545235

PDF formatında Ayrılık. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Ayrılık kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Malakka’da 1955 yılı. Lydia Cartwright hasta bir arkadaşını ziyaret etmek için ayrıldığı evine geri döndüğünde hiç beklemediği bir manzarayla karşılaşır. Hizmetçileri gitmiştir. Telefon hatları kesilmiştir. Kocası Alec ortada yoktur. Peki ya küçük kızları Emma ve Fleur? Çocukları nereye kaybolmuştur? Korku dolu ve umutsuz bir halde onları savaş boyunca İngiltere adına çalışmaları için Malakka’ya gönderen resmi görevliyi arar. Ondan, kocasının İngiltere’ye geri döndüğünü öğrenir. Ama Alec’in onu almadan gitmesi ve geride hiçbir mesaj bırakmaması Lydia için yüzleşmesi zor bir durumdur. Savaştan kaçıp kendi ülkesine dönmenin ve kızlarına kavuşmanın hayali dışında yaşama tutunmasını sağlayacak hiçbir şeyi kalmayan Lydia’yı vuran ayrılık, sonunda onu büyük bir ihanetle karşı karşıya bırakacaktır.(Tanıtım Bülteninden) 


...yatabilmirem / Bu fikri başımdan atabilmirem / Neyleyim ki sene çatabilmirem / (x2) / Ayrılık. [Nakarat](x4) Ayrılık, ayrılık, aman ayrılık Herbir dertten olar yaman ayrılık. More on Genius.