Romancı Hanımlardan Hanım İşi Romanlar

İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Romancı Hanımlardan Hanım İşi Romanlar 1984 Yayınları. Book rating: 0 based on 0 ratings. Ad Soyadınız.

Responsive image
YAZAR
George Eliot
DOSYA BOYUTU
2,77 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786056635977

Bir Romancı Hanımlardan Hanım İşi Romanlar kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Romancı Hanımlardan Hanım İşi Romanlar kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap George Eliot tarafından yazılmıştır.


Kadınların yazdığı kitapların büyük çoğunluğunda hep rastlamaya alıştığımız şey, hiçbir yüksek standardın bulunmayışından yeşeren sözde yeteneğin o gelişigüzel türü ve en küçük bir özeleştirinin gerçeği karşısında aniden çölleşiveren, sakil derlemelerle veya kötü taklitlerle ortaya konan verimin o randımansız halidir; tıpkı müzik kulağı hiç gelişmemiş kişilerin şarkılarını yanlış seslerle söylerken, onlarınkinden bir basamak daha yukarıda bir ses duyarlılığının bu sesleri susturmaya yeterli olduğu durumlarda rastlanıldığı gibi. Çorak yazarlığın ima ettiği zihinsel ve ahlaksal yozlaşmanın bilincine varmakla dengeleneceği yerde, ısrarla kitabını basılı görme arzusunu kamçılayan o ahmakça kibir, yazmak olsun da nasıl olursa olsun gibi bir tutumla yazmanın, kadında belli bir üstünlüğün ıspatı olduğunu öne süren bütünüyle sakat bir izlenimden besleniyor. Bu bağlamda kadınların ortalama zekâlarının kadın edebiyatının temsilcileriymiş gibi gösterilen yığınlarınca hiç de doğru temsil edilmediğini düşünüyoruz.(Tanıtım Bülteninden) 


* İsim yazma taleplerinde teslim süremiz 1-3 iş günü uzayabilmektedir. * Dikkat : Üzerine isim yazılan kalemlerin değişimi ve iadesi yapılamamaktadır.